Tepelná čerpadla

Dodáváme a montujeme tato tepelná čerpadla:

NIBE, BOSCH, DAIKIN, VIESSMANN, ARISTON, STIEBEL ELTRON, BUDERUS, WOLF, IVAR, IVT, LG, PANASONIC, VAILLANT, MITSUBISHI, SAMSUNG, REGULUS, PROTHERM


NEJPRODÁVANĚJŠÍ TEPELNÁ ČERPADLA

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane důležitou součástí vašeho domova. Špičkové technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. Tepelná čerpadla NIBE se vyznačují srozumitelným ovládáním, příjemným designem a spolehlivým provozem. V sortimentu NIBE najdete také ohřívače vody, akumulační nádrže, zařízení pro solární systémy a celou řadu příslušenství.

TEPELNÁ ČERPADLA NIBE NEJEN VYTÁPÍ, ALE TAKÉ CHLADÍ - NYNÍ CHLAĎTE S FANCOILEM ZDARMA

Letní teploty stále stoupají, a ne vždy je možné udržet dokonalé vnitřní klima bez systému chlazení. Tepelné čerpadlo je jediný zdroj tepla, který dokáže také chladit. 

NOVÁ ŘADA NIBE "S": INTELIGENTNÍ VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ A OHŘEV VODY

Chytrou tzv. "smart" domácnost charakterizuje automatizace domácích činností a procesů, omezení spotřeby energií, komfortní vnitřní prostředí a vysoká míra pohodlí uživatele a bezpečnosti jeho domova. S tím souvisí i pojem inteligentní dům, který se obvykle používá pro domácnost s komplexním, plně automatizovaným systémem řízení od osvětlení přes vytápění až po bezpečnostní systém. Úroveň propojení a spolupráce jednotlivých zařízení je vždy zcela individuální, tak aby byla šitá na míru potřebám a přáním uživatelů. Právě inteligentní vytápění, chlazení a ohřev vody v chytré domácnosti zajišťuje nová řada NIBE "S", která je v mnoha ohledech revoluční.

Hlavní myšlenkou, jež stála za vývojem inovativního řešení u systémů značky NIBE, bylo rozšíření komunikace s okolním světem, respektive s vlastním příslušenstvím a dalšími komponenty chytré domácnosti. Nejvýraznější změna proto proběhla u operačního systému.

"První řadu tepelných čerpadel NIBE se špičkovým regulátorem jsme veřejnosti představili již před 10 lety. Nyní ovšem nastal čas, abychom se posunuli ještě dál a nabídli nová tepelná čerpadla včetně příslušenství se zcela unikátní regulací a konektivitou, která zajistí komfortní vnitřní prostředí nejen ve standardní, ale i ve zcela inteligentní domácnosti. V průběhu března uvedeme na český trh tepelná čerpadla systému země-voda NIBE S1155 (i ve variantě s pasivním chlazením) a NIBE S1255 (i ve variantě s pasivním chlazením), ventilační tepelné čerpadlo NIBE S135, vnitřní systémovou jednotku NIBE VVM S320, rekuperační jednotku NIBE ERS S10-400, pokojovou jednotku NIBE RMU S40 nebo regulátor NIBE SMO S40. Další modely a jejich příslušenství budou samozřejmě v dohledné době následovat," konstatuje Jiří Sedlaček, ředitel prodeje NIBE Energy Systems CZ, divize skupiny NIBE.

Základní funkce, které charakterizují tepelná čerpadla NIBE, zůstaly u inovované řady "S" zachované. Kromě efektivního, energeticky šetrného a úsporného vytápění, chlazení nebo ohřevu vody dávají čerpadla řady NIBE "S" opravdu pádnou odpověď na požadavky moderní doby. Disponují totiž nadstandardním regulátorem, jehož součástí je velký dotykový displej s intuitivním ovládáním, připojením k internetu pomocí integrované WiFi nebo lokální sítě LAN a vlastní bezdrátovou sítí pro rychlou komunikaci s příslušenstvím a dalšími komponenty v rámci chytré domácnosti.

Od starších modelů se navíc odlišují také inovovaným nadčasovým designem. "K vzdálené správě a kontrole nových zařízení pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je určená aplikace myUplink. Ta disponuje kromě stávajících funkcí automatickou aktualizací softwaru, širokou možností komunikace s jinými aplikacemi nebo vlastní předpovědí počasí, která slouží k optimalizaci výkonu. Uživatelé tak budou moci sledovat aktuální stav svého tepelného čerpadla, ovládat jeho funkce i na dálku a přizpůsobovat přísun čerstvého vzduchu nebo aktuální množství tepla a ohřáté vody svým aktuálním potřebám nebo činnosti. Díky tomu získají nejen zdravé vnitřní prostředí, ale také výrazně sníží své provozní náklady."